Гръцка махала - апартаменти за продажба и апартаменти под наем

Покажи брой 
€115 На нощувка
2 Спални | 1 Баня(и)
Обзаведен апартамент под наем в Гръцка махала на две минути от Морска градина и градски плаж.
€750 На месец
2 Спални | 1 Баня(и)
Обзаведен апартамент под наем в Гръцка махала, до Римски терми.